Posłanka Lewicy i jej córka zakażone COVID-19!

Posłanka Anna-Maria Żukowska przekazała za pomocą mediów społecznościowych, że u niej i jej córki potwierdzono pozytywny wynik testu na koronawirusa. Dodała też zdjęcie dokumentu, potwierdzającego wynik badania. 

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

COVID-19 wciąż nie odpuszcza. W ostatnim czasie zaatakował polityków Lewicy. Wśród zakażonych jest między innymi przewodniczący SLD, Włodzimierz Czarzasty, a także dwóch posłów- Tomasz Trela i Wiesław Szczepański. Drugi z nich przekazał, że nie czuje się najlepiej i skarżył na wysoką temperaturę. Wczoraj o zakażeniu poinformował też Polską Agencję Prasową Marcin Kulasek, sekretarz generalny SLD.

Posłanka Anna- Maria Żukowska wstawiła w mediach społecznościowych zdjęcie dokumentu potwierdzającego wynik badania na koronawirusa.  Dopisała, że zakażona wirusem SARS-CoV-2 jest ona i jej córka.

 

Część z zakażonych posłów uczestniczyło w spotkaniu zarządu SLD u wicemarszałka Czarzastego, które odbyło się 13 stycznia. Większość z nich przebywa teraz na kwarantannie lub czeka na wynik testu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]