Chuck Norris pod wrażeniem WOŚP. Nagrał pozdrowienia dla Jurka Owsiaka [WIDEO]

Jurek Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znana jest na całym świecie. Wiadomość dotarła aż do Chucka Norrisa, który jest pod wrażeniem.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ewenement na skalę światową. Sukces narodowej mobilizacji próbowano powtórzyć w innych krajach, ale nigdy się to nie udało.

Wiadomość o tym, co robi Jurek Owsiak dotarła do Chucka Norrisa za sprawą Braci Collins. Aktor postanowił nagrać pozdrowienia i osobiście pogratulować.

Warto wspomnieć, że Grzegorz i Rafał często udzielają się charytatywnie. W 2019 przekazany przez nich samochód marki Rolls-Royce Silver Shadow na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zlicytowano za ponad 211 tys. zł. Rok później, podczas 28. finału WOŚP, Bracia Collins przekazali na aukcję samochód Pontiac Trans Am Firebird, który jako „KITT” wystąpił w popularnym serialu Knight Rider z Davidem Hasselhoffem w roli głównej. Auto zlicytowano za ponad 186 tys. zł. Sami Bracia też mają własną fundację. We wrześniu 2020 z ramienia fundacji podjęli współpracę z Tomaszem Komendą.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]