Coraz więcej polityków SLD zakażonych COVID-19!

Informowaliśmy już o kilku przypadkach zakażenia koronawirusem wśród polityków Lewicy. Teraz do ich grona dochodzą kolejny posłowie SLD. Pozytywny wynik testu otrzymali Andrzej Szejna i Małgorzata Niewiadomska-Cudak. 

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Jako pierwszy o zakażeniu poinformował w ubiegłym tygodniu wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty oraz wiceszef klubu Lewicy i wiceprzewodniczący SLD Tomasz Trela. Następnie przez kilka dni podawano kolejne nazwiska osób zakażonych. Andrzej Szejna potwierdził swój pozytywny wynik testu na COVID-19, mówiąc, że czuje się jakby przechodził przeziębienie.

W poniedziałek do grona chorych doszła Anna Maria Żukowska i sekretarz generalny SLD, Marcin Kulasek. Zakażony jest również Bogusław Wontor. Wczoraj wieczorem o koronawirusie poinformowała wiceszefowa SLD Małgorzata Niewiadomska-Cudak.

„Jeszcze dwa dni temu tryskałam energią. Dzisiaj dowiedziałam się, że mam wynik pozytywny. Ogólnie jestem osłabiona, nie tracę jednak nadziei. Z Waszą pomocą pokonam COVID-19.”

-napisała w mediach społecznościowych. Łącznie o swojej chorobie poinformowało już 8 polityków związanych z partią SLD. Niektórzy wciąż czekają na wyniki badań. We wtorek zdezynfekowano pomieszczenia Lewicy w Sejmie, a na posiedzeniach odbywających się w środę i wczoraj pojawiła się reprezentacja polityków SLD w znacznie okrojonym składzie.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE