Znany sklep zaczął handlować… karmą dla zwierząt. Sposób na lockdown?

Lockdown spowodował m.in. zamknięcie sklepów, restauracji i branży fitness. Niektórzy otwierają się pomimo obostrzeń inni szukają sposobu na legalne powrócenie do handlu. Przykładem tego ostatniego jest szwedzki sklep z akcesoriami.

Fot. Pixabay

Duka ma sklepy właściwie w każdej większej galerii handlowej.

Wraz z wprowadzeniem lockdownu handel w niektórych sklepach w galeriach handlowych został całkowicie sparaliżowany. Być może niedługo zostanie wznowiony, na co wskazują zarówno nieoficjalne przecieki mediów, jak i oficjalne komunikaty ze strony rządowej.

Póki co sklepy radzą sobie w różny sposób. Niektóre otwierają się pomimo obostrzeń, inne szukają legalnego sposobu. Na nietypowy pomysł wpadła sieć Duka, która w niektórych swoich sklepach rozpoczęła sprzedaż karmy dla zwierząt. Tego typu asortyment nie jest objęty zakazem i przy okazji można sprzedawać inne rzeczy. Pracownicy, cytowani przez WP mówią wprost, że to po to, aby móc normalnie handlować.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]