Kiedy Mateusz Morawiecki przekaże decyzje w sprawie obostrzeń? Jest data!

Jak informuje RMF FM, we wtorek szef rządu ma ogłosić decyzje w sprawie restrykcji. Urzędnicy z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów zapowiadają, że pojawi się pewne poluzowanie obostrzeń, jednak nie będzie to nic „spektakularnego”.

Jak podaje nieoficjalnie radio RMF FM, jutro rząd zamierza ogłosić pewne zmiany dotyczące funkcjonowania gospodarki w przyszłym miesiącu. Od jakiegoś czasu padają już słowa polityków i ekspertów, że pierwszą branżą, która się odmrozi będzie handel.

Pojawiają się tez głosy, że otworzą się hotele dla 25% lub 50% klientów. Nie jest to jednak aż tak pewne jak wznowienie handlu, ponieważ rząd wciąż apeluje, aby unikać podróży. Natomiast jak dodaje radio, nie póki co liczyć na otwarcie restauracji czy siłowni.

RMF FM informuje, że konferencja premiera Mateusza Morawieckiego w tej sprawie ma mieć miejsce jutro. Jak zapowiadają urzędnicy z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, właśnie we wtorek przedstawione zostaną oficjalne informacje na temat luzowania obostrzeń, jednak jak zastrzegają, nie będzie to nic spektakularnego.

Tym bardziej jest to prawdopodobne ze względu na to, że jak natomiast dowiedział się Business Insider Polska, jutro o 8:00 sztab ekspertów zbierze się w sprawie restrykcji w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii. Zapewne podczas spotkania padną najważniejsze decyzje dotyczące odmrażania gospodarki.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]