Ofiara śmiertelna i ranne dzieci w tragicznym zderzeniu czołowym

Do tragicznego zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych doszło dzisiaj ok. godz. 16.30 w Dąbrowie Szlacheckiej. W wyniku zderzenia śmierć poniósł jeden kierowca. Pasażerowie, w tym czworo dzieci w poważnym stanie przetransportowane zostały do szpitala. 

Fot. Łukasz / Kraków w Pigułce

Ok. godziny 16.30 w Dąbrowie Szlacheckiej w gminie Czernichów doszło do tragicznego zderzenie czołowego dwóch samochodów osobowych.

Jak informuje podkom. Justyna Fil z Komendy Powiatowej Policji, 64-letni kierowca seata wymusił pierwszeństwo i zderzył się czołowo z nadjeżdżająca z naprzeciwka toyotą. Kierowcy seata nie udało się uratować mimo podjętej reanimacji.

fot. Powiat Krakowski 112

Z 64-latkiem podróżowała jego żona oraz dwójka dzieci, prawdopodobnie wnuki. Toyotą kierowała kobieta z którą również podróżowała dwójka dzieci.

fot. Powiat Krakowski 112

Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe oraz śmigłowiec LPR. Poszkodowani, w tym czwórka dzieci w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala.

fot. Powiat Krakowski 112

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]