Tanie linie lotnicze oferują nowe kierunki na wakacje 2021! Gdzie polecimy?

Tanie linie lotnicze Wizz Air zapowiadają siedem nowych tras na lato 2021. Wśród ciekawszych destynacji jest między innymi Grecja czy Bułgaria. Nowe połączenia obsłużą lotniska w Warszawie, Krakowie, Katowicach czy w Gdańsku. 

Fot. Pixabay

Pomimo pandemii koronawirusa, linie lotnicze rywalizują o klientów, publikując co chwilę nowe oferty dla podróżujących. Pojawiają się zarówno ciekawe promocje na najbliższe lato, a także dodatkowe kierunki podróży. Tak właśnie do skorzystania z oferty zachęcił węgierski przewoźnik Wizz Air.

W ofercie tras na lato 2021 roku pojawiło się siedem nowych tras. Z Polski będzie można polecieć na wakacje do popularnych kurortów. Po dwa loty tygodniowo będą odbywać  się z Warszawy i Krakowa na Kretę i Santorini. Oprócz tego z Gdańska będzie można wybrać się do Splitu, a z Katowic na Korfu. Natomiast z Wrocławia przewoźnik oferuje połączenia do Bułgarii.

Jak zapewnia firma Wizz Air, wszystko odbywać się będzie stosując dodatkowe procedury bezpieczeństwa na pokładzie, aby wszyscy podróżujący mogli podróżować bezpiecznie i wygodnie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]