Czy prezes PiS i Ryszard Terlecki już są zaszczepieni? Wicemarszałek Sejmu komentuje

Wiele osób zastanawia się czy politycy zdążyli się już zaszczepić. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Jarosław Kaczyński, który zalicza się z racji wieku do pierwszej grupy. Wicemarszałek Sejmu odpowiedział na nurtujące pytanie. Przekazał też czy on sam otrzymał szczepionkę.

Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

15 stycznia ruszyły zapisy osób powyżej 80 roku życia na zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19. Tydzień później zapisać się mogli seniorzy powyżej 70 roku życia. Teraz ruszyły pierwsze szczepienia. Po tzw. aferze szczepionkowej wiele osób zastanawia się kto jeszcze skorzystał ze szczepień poza kolejnością. Pojawiły się głosy, że również politycy mogli już otrzymać preparat.

Największe zainteresowanie Polaków wzbudzał prezydent Andrzej Duda, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Jarosław Kaczyński w tej sprawie póki co milczy, Andrzej Duda natomiast zapowiadał, że nie planuje zaszczepić się przed swoimi rodzicami. Teraz wicemarszałek Sejmu zabrał głos w sprawie.

„Nie wiem, czy Jarosław Kaczyński się zapisał, ale z pewnością się nie szczepił”

-powiedział Ryszard Terlecki. Dodał, że sam również nie zaszczepił się przeciwko COVID-19. Ma to zrobić dopiero wtedy, kiedy cały Sejm będzie się mógł szczepić, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]