W Krakowie ruszają bezpłatne porady prawnicze dla przedsiębiorców

W dobie przeciągających się obostrzeń i zakazów do których większość przedsiębiorców nie wie jak się odnieść, pomoc adwokatów wydaje się być bezcenna. Od 2 lutego przedsiębiorcy będą mogli liczyć na bezpłatnych porad adwokackich. 

Fot. Materiały prasowe

Z bezpłatnej pomocy adwokatów krakowscy przedsiębiorcy będą mogli korzystać w Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa, przy ul. Wielickiej.

Członkowie Okręgowej Rady Adwokackiej będą dyżurować w każdy wtorek w godz. 11-12.

Jak informuje Radio Kraków, stosowne umowy zostały podpisane we wtorek a sygnatariuszami dokumentu są zastępca prezydenta miasta Jerzy Muzyk i dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej Aleksander Gut.

Wprowadzane restrykcje nie dla wszystkich są jasne a z pewnością przedłużające się obostrzenia dla wszystkich są uciążliwe. Wielu przedsiębiorców stoi na progu bankructwa. Część myśli o zamknięciu biznesu, część chce otwierać biznes pomimo obostrzeń, ale zawirowań prawnych jest bardzo dużo.

Porady adwokackie mają pomóc przedsiębiorcom w rozwiązaniu podstawowych problemów.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]