Dramatyczny apel Adama Małysza

Adam Małysz zwrócił się o pomoc przedsiębiorcom z Wisły z której sam pochodzi. Legendarny skoczek powiedział o tragicznej sytuacji przedsiębiorców, których w większości przecież zna osobiście. Wyraził również nadzieję, że sytuacja pandemiczna w końcu się skończy. 

Fot. Cezary Piwowarski, CC BY 3.0 / Wikipedia

Adam Małysz zwrócił się w dramatycznym apelu o pomoc przedsiębiorcom z Wisły i jednocześnie wyraził nadzieję, że obostrzenia niebawem zostaną zluzowane.

„W takiej sytuacji mogę zachęcić, jak już obostrzenia zostaną poluzowane, byście jako turyści odwiedzili Wisłę. Jest tu mnóstwo atrakcji, które możecie zobaczyć i wesprzeć pracujących tu ludzi. Mam nadzieję, że będzie na tyle dobrze, by wszyscy przedsiębiorcy mogli funkcjonować.” – powiedział Małysz.

Jednocześnie przypomnijmy, że sam skoczek przeszedł chorobę COVID-19. Jak sam wspominał najbardziej bał się, że zarazi innych skoczków przez co kadra miałaby problem z przygotowaniami do skoków.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]