GODZINY DLA SENIORA! Minister zdrowia przekazał decyzję rządu!

Minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał najnowsze informacje dotyczące dalszych obostrzeń w kraju. Większość restrykcji zostaje przedłużona do 14 lutego 2021 roku. Co z godzinami dla seniorów? Jest decyzja rządu! 

Trwa konferencja Adama Niedzielskiego i Marleny Maląg. Minister zdrowia przekazał, że większość obostrzeń zostaje przedłużona do 14 lutego 2021 roku. Na taką decyzję miały wpływ przede wszystkim obostrzenia i sytuacja epidemiczna w innych krajach, a także nowe mutacje COVID-19.

Jednak pojawią się też zmiany. Od 1 lutego zostanie otwarty handel. Wiele osób zastanawiało się co dalej z godzinami dla seniora, z których zarówno obywatele, jak i przedsiębiorcy nie są do końca zadowoleni. Dlatego branża handlowa zwróciła się do rządu z apelem o zlikwidowanie godzin dla seniorów.

Jak przekazał minister, prośba została rozpatrzona pozytywnie, dlatego już od poniedziałku każdy będzie mógł zrobić zakupy również w godzinach 10:00-12:00.

„Otwieramy cały handel. Otwieramy go z taką intencją, że jest tam zachowany reżim sanitarny i jest zachowany wymóg zachowania dystansu, wymóg noszenia maseczek. To również tutaj przychylimy się do apelu i godziny dla seniora zostają zniesione od 1 lutego”

-wyjaśnił minister zdrowia.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]