COVID-19 przyczyną śmierci Ryszarda Kotysa? Jego serialowa żona zabrała głos

Wczoraj Polskę obiegła informacja o śmierci aktora Ryszarda Kotysa. Choć na swoim koncie miał wiele wybitnych ról, największą popularność przyniosła mu produkcja „Świat według Kiepskich”. Renata Pałys w rozmowie z Wirtualną Polską przekazała prawdopodobną przyczynę śmierci mężczyzny. 

Fot. TRICOLORS/East News

Informacja o śmierci Ryszarda Kotysa została podana wczoraj rano. Do tej pory mówiono o długiej i ciężkiej chorobie, na którą cierpiał aktor jako prawdopodobnej przyczynie zgonu, jednak w rozmowie z Wirtualną Polską aktorka grająca jego żonę w serialu „Świat według Kiepskich” przekazała, że Ryszard Kotys zmagał się z koronawirusem i to on mógł być powodem śmierci mężczyzny.

„Jak dotarła do nas wiadomość, że Rysiek jest w szpitalu na koronawirusa, to liczyliśmy się z tym po trochu”

-powiedziała aktorka Renata Pałys.

Ryszard Kotys w 1953 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Aktorską w Krakowie, debiutował w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. W późniejszym czasie grywał w wielu polskich spektaklach, otrzymał nawet Nagrodę Wrocławskiego Towarzystwa Przyjaciół Teatru za najlepszą rolę epizodyczną.

Brał udział w takich produkcjach filmowych jak Erratum, Kingsajz czy Bogowie. Jednak największą popularność przyniosła mu rola Mariana Paździocha w serialu „Świat według Kiepskich”, w którym grał od 1999 roku.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]