Były prezes PZPN zakażony koronawirusem!

Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, sędzia piłkarski i dziennikarz Michał Listkiewicz przekazał, że jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. Zmaga się głównie z gorączką i katarem. 

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Koronawirus nie odpuszcza. Zakażenie dotyka również ludzi sportu. Pozytywny wynik testu na COVID-19 otrzymali już między innymi Zbigniew Boniek, Jerzy Brzęczek czy Grzegorz Krychowiak. Pojedyncze zakażenia pojawiały się też w kilkunastu klubach sportowych, w tym w Legii Warszawa czy Lechu Poznań.

Teraz Michał Listkiewicz poinformował w rozmowie z „Super Expressem”, że uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Były szef Polskiego Związku Piłkarskiego przekazał jak się czuje. Występuje u niego 38 stopni gorączki, łamie w kościach, pojawił się także katar. Dodaje, że póki co nie stracił zmysłu węchu i smaku, ale dopiero co uzyskał wynik więc jeszcze wszystko jest możliwe.

Mężczyzna zażartował nawet, że dołączył do Zbigniewa Bońka i Macieja Sawickiego, którzy byli zakażeni COVID-19, a więc poniekąd wrócił do kierownictwa PZPN. Dodał, że ma nadzieję, że wkrótce wróci do zdrowia i będzie mógł normalnie funkcjonować.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE