Uwaga! Klientów banków czekają utrudnienia!

Banki ostrzegają przed utrudnieniami, które mogą pojawić się w dostępach do kont w ciągu najbliższych dni. Problemy mogą między innymi mieć klienci Pekao, mBanku, ING  czy BOŚ Banku. 

Fot. Kraków w Pigułce

Klienci kilku banków mogą mieć w najbliższym czasie problemy w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej, a także w płatnościach kartami i potwierdzeniami transakcji. Powodem są zaplanowane prace serwisowe.

Bank Pekao poinformował swoich klientów, że 31 stycznia, czyli jutro, w godzinach 4:00-6:00 mogą pojawić się problemy podczas używania kart wielowalutowych, kart Visa Debit Gold i aplikacji PeoPay. Natomiast dziś do godzin popołudniowych utrudnienia czekają na klientów BOŚ Banku, którzy nie skorzystają w tym czasie z systemu i aplikacji mobilnej BOŚBank24, a także z usługi TeleBOŚ. Ograniczona jest również infolinia.

To nie koniec trudności. mBank informuje, że dziś od 8:00trwają prace techniczne i nie będzie możliwe korzystanie z opcji eMakler. Również posiadacze kont w ING Banku Śląskim będą mieli utrudniony dostęp do płatności kartą w internecie. W nocy z 31 stycznia na 1 lutego będą prowadzone prace serwisowe 3D Secure. W tym czasie może nie działać jednorazowy kod SMS, który potwierdza transakcje.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]