Magda Gessler i „Schronisko Smaków” kończą współpracę. Restauracja zmienia nazwę

Magda Gessler i Schronisko Smaków definitywnie kończą współpracę. Znana restauratorka poinformowała, że rozwiązuje umowę, a restauracja… poinformowała, że rozwiązała umowę.

Fot. Serecki, CC BY-SA 4.0 / Wikipedia

Niezależnie od tego kto rozwiązał umowę faktem jest, że informacje o zakończeniu współpracy potwierdzają obie strony.

Jednocześnie restauracja od 1 lutego nie będzie już używać nazwy „Schronisko Smaków Magda Gessler”, a „Schronisko Bukowina”.

O restauracji, mimo, że znana była już wcześniej, zrobiło się głośno za sprawą decyzji o otwarciu pomimo obostrzeń. Naturalnie, z powodu nazwiska znanej restauratorki wszyscy zwrócili się do niej z pytaniem w tej sprawie. Magda Gessler odpowiedziała, że restauracja jest franczyzobiorcą, to jego decyzja o której nic nie wiedziała. Jak jednak twierdzi Schronisko Bukowina, „Zdecydowaliśmy się na otwarcie restauracji po ZIELONYM ŚWIETLE od prawników Pani Magdy, którzy brali czynny udział w 'debatowaniu’ na temat tego czy otwierać, czy nie (…) Jednocześnie jednak Magda Gessler nie zrezygnowała z pobierania opłat franczyzowych. Podczas pierwszego lockdownu płaciliśmy Magdzie Gessler 100% należności, mimo zamkniętej nie ze swojej winy restauracji. Przy drugim lockdownie, czyli od października do stycznia Pani Magda również nie zrezygnowała z wystawiania faktur franczyzowych, ani nie przystała na propozycję ich obniżenia. Warto wspomnieć, że w czasie kryzysu nie zwolniliśmy ani jednego pracownika!”.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]