Kto zastąpi Ryszarda Kotysa? Czy „Świat według Kiepskich” będzie dalej nagrywany? Jest decyzja producentów

„Świat według Kiepskich” stracił ostatnio dwóch, bardzo wyrazistych bohaterów. Okazało się, że ani ich nie zastąpią ani też nie zamkną kręcenia serialu. Producent znalazł trzecie rozwiązanie.

Fot. TRICOLORS/East News

Najbardziej rozpoznawalnymi postaciami jest Andrzej Grabowski, a więc Ferdynand Kiepski, Dariusz Gnatowski, który wcielał się w Arnolda Boczka i Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch. Niestety dwóch ostatnich aktorów już nie zobaczymy.

Produkcja wykluczyła już zastąpieni aktorów kimś innym. Renata Pałys, odtwórczyni roli żony Paździocha udzieliła wypowiedzi po zakończeniu zdjęć na planie.

„Niestety, ja mówię, że wymieramy. Nie ma z nami Zośki Czerwińskiej, nie ma Darka… Dziś właśnie wracam na plan serialu, nie mnie o tym decydować, jak to będzie realizowane. Życie jest okrutne, ale show must go on” – oznajmiła cytowana przez Radio Zet.

Rozgłośnia uważa też, że oznacza to, że producenci sięgnęli po trzecie rozwiązanie. Produkcja będzie kontynuowana, bez zastępowania aktorów. To, jak będzie ostatecznie wyglądała zobaczmy już niebawem.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]