Lech Wałęsa po szczepieniach! „Dziękuję, udało się”

Były prezydent Lech Wałęsa aktywnie relacjonował swój dzisiejszy udział w szczepieniu, które otrzymał w gdańskiej placówce medycznej. Po otrzymaniu dawki opublikował wspólne zdjęcie z pielęgniarkami i opatrzył je opisem „Dziękuję, udało się”. 

Fot. Wikipedia/ By Jindřich Nosek (NoJin) – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=83620035

Lech Wałęsa dziś otrzymał pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Jaskółka” w Gdańsku. Były prezydent Polski ma 77 lat, a wiec został zakwalifikowany do szczepień w pierwszej grupie. Od samego rana relacjonował wizytę w placówce.

Na początku Lech Wałęsa opublikował wpis, w którym przekazał, że już wkrótce zostanie zaszczepiony. Dodał także kilka zdjęć z pracownikami placówki, a także fotografię, na której siedział już na fotelu pacjenta. Prezydent miał na sobie kultową już koszulkę z napisem „Konstytucja”. Na koniec opublikował zdjęcie wraz z całym zespołem medycznym, wykonane tuż po szczepieniach. Dopisał krótko: „Dziękuję, udało się”.

 

Dziękuję , udało się

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Poniedziałek, 1 lutego 2021

 

W Polsce szczepienia rozpoczęły się 27 grudnia 2020 roku. Początkowo szczepiona była tzw. grupa zero, do której wliczali się między innymi pracownicy placówek medycznych. Od końca stycznia szczepionki otrzymują również osoby z grupy pierwszej, czyli przede wszystkim seniorzy i osoby schorowane.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE