Paraliż komunikacji miejskiej przez śnieg i mróz. Awarie, wykolejenia i śliskie drogi

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne informuje o kolejnych awariach i organizowaniu komunikacji zastępczej. Dzisiejsza droga do pracy może poważnie się wydłużyć i stanowić nie lada problem. 

Fot. Kraków w Pigułce

W Nowej Hucie rozpoczął się remont torowiska i tam zmiana organizacji ruchu będzie trwała przez 3 miesiące na odcinku od Kombinatu do Kopca Wandy.

Te problemy w komunikacji były jednak zapowiedziane. Nocne opady śniegu i marznącego deszczu który przy temperaturze – 8 st. C. pozamrażał zwrotnice, spowodował zatrzymania w ruchu w wielu miejscach Krakowa.

MPK informuje o kolejnych problemach. „Ul. Mogilska / Cystersów / kierunek Rondo Czyżyńskie zatrzymanie w ruchu, linie 4,5,9,10,49,52 kierowane przez al. Pokoju. Komunikacja zastępcza w trakcie organizacji”, „ul. Basztowa / Stary Kleparz / – > Basztowa zablokowana zwrotnica, linia 18 kierowana przez ul Pawią”. „Zablokowany przejazd Szpital Rydygiera, linia 125 skrócona do Ronda Hipokratesa”, „ul. Basztowa / Teatr Słowackiego kierunek Westerplatte zablokowana zwrotnica, linia 24 kierowana przez Rondo Mogilskie” 

Komunikatów o zatrzymaniu w ruchu wciąż przybywa. Organizowana jest komunikacja zastępcza.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE