Walentynkowa promocja w KODANO Optyk! Drugie okulary za 1zł!

Tylko do 13.02 kupując jedną parę okularów, drugą tańszą otrzymasz za 1zł! Walentynkowa promocja w salonach KODANO Optyk w Krakowie to okazja do niezapomnianego prezentu dla ukochanej osoby. Zabierz swoją drugą połówkę do salonu KODANO i spraw jej radość!

Fot. Materiały prasowe

Promocja 1+1

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a więc zapewne większość z nas stoi teraz przed nie lada wyzwaniem – wyborem idealnego prezentu dla bliskiej osoby. To na pierwszy rzut oka łatwe zadanie, często odkładane na ostatnią chwilę, zamienia się potem w pogoń za podarunkiem i robieniem mało przemyślanych zakupów. A kto nie byłby zachwycony nową parą designerskich okularów przeciwsłonecznych lub perfekcyjnie dobranych, stylowych okularów korekcyjnych? Przyjdź do salonu KODANO Optyk ze swoją drugą połówką i obdaruj ją wymarzoną parą okularów! Promocja obejmuje kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, a w każdym salonie można skorzystać z badania wzroku, które przy zakupie okularów jest wliczone w cenę.

Krakowskie salony KODANO Optyk

Od niedawna Kraków może pochwalić się aż czterema lokalizacjami salonów KODANO Optyk. Najnowszy z nich został otwarty w grudniu 2020 r. w Bonarka City Center i jest odzwierciedleniem harmonii pomiędzy nowoczesnością i komfortem klienta. W salonie znajdziemy bogatą ekspozycję, liczącą niemal 1000 opraw, co sprawia, że każdy znajdzie swoje wymarzone okulary, idealnie dobrane do jego gustu i typu urody. Lokalizacje krakowskich salonów to:

  • KODANO Optyk, ul. Karmelicka 5, tel. 570 300 224
  • KODANO Optyk, Nowe Czyżyny ul. Mieczysława Medweckiego 2, tel. 570 900 645
  • KODANO Optyk, Galeria Bronowice ul. Stawowa 61 , tel. 511 123 956
  • KODANO Optyk, Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11, tel. 536 428 692

Fot. Materiały prasowe

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce są aż 24 lokalizacje, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek, takich jak Ray-Ban, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Loretto i wielu innych! Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok, dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 13 lutego w salonach KODANO Optyk w Krakowie trwa walentynkowa promocja: przy zakupie dowolnej pary okularów, drugie tańsze otrzymasz za 1 zł!

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE