Drugie zderzenie z tym samym pociągiem. Tym razem uderzyła ciężarówka

Do wyjątkowego zderzenia doszło ponownie w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Św. Floriana. Dzisiaj w godzinach porannych doszło tam do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Podczas holowania, w ten sam pociąg uderzyła ciężarówka. 

fot. DK52Info

To zaskakujące zderzenie. Dzisiaj ok. godz. 8.30 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Kierowca został przewieziony do szpitala.

O porannym wypadku pisaliśmy tutaj:

Zderzenie pociągu z samochodem osobowym na niestrzeżonym przejeździe kolejowym

fot. Małopolskie Drogi – wypadek z godz. 8.30

W czasie holowania pociągu przez pojazd techniczny doszło do powtórnego uderzenia w pociąg, który brał udział w poprzednim wypadku. Tym razem w pociąg uderzyło auto ciężarowe.

Jak informuje mł. asp. Agnieszka Petek z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, „do zderzenia doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym. Rogatki z niewiadomych przyczyn były podniesione w czasie holowania pociągu. Policja ustala przyczyny zderzenia. Zarówno maszynista jak i kierowca byli trzeźwi. Nie ma osób poszkodowanych. Ruch kolejowy ponownie został wstrzymany.”

fot. DK52Info

To wyjątkowa sytuacja. Policja wadowicka nie pamięta jak dotąd podobnego zdarzenia z podwójnym zderzeniem.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]