Uwaga! Banki zapowiadają przerwy serwisowe!

W największych polskich bankach planowane są na dziś i jutro przerwy serwisowe. Nie będzie można w tym czasie między innymi płacić kartą czy korzystać z bankowości internetowej i mobilnej. Problemy będą mieć klienci mBanku, ING Banku Śląskiego i Credit Agricole.

Fot. Kraków w Pigułce

W najbliższych dniach na klientów banków czekają utrudnienia. Jak zapowiada ING Bank Śląski, w weekend planowane są dwie nocne przerwy serwisowe. Pierwsza będzie mieć miejsce z soboty na niedzielę, od 0:00 do 5:30. W tym czasie nie będzie można realizować platności 3D Secure, aktywować kart, zmieniać limitów transakcyjnych i nadawać kodów PIN, zrobić przelewu z rachunku karty kredytowej, a także realizować operacji na kartach w bankowości elektronicznej. Druga przerwa trwać będzie z niedzieli na poniedziałek od 0:01 do 1:00. Wtedy mogą pojawić się jeszcze dodatkowe problemy z wpłatami kartą we wpłatomatach.

Także od dziś od godziny 23:00 do jutra do 9:00 niedostępne będą serwisy CA24 banku Credit Agricole. Oznacza to, że w tym czasie klienci nie skorzystają z aplikacji mobilnej, strony internetowej, nie będzie też można zrealizować płaności online oraz Blik.

Podobne prace serwisowe zaplanował również mBank. W nocy między 2:00 a 7:30 klienci nie zapłacą nigdzie kartą, ani nie wypłacą gotówki z bankomatu. Utrudnione będzie także korzystanie z wpłatomatów. Ponadto, w godzinach 2:00-10:30 nie będzie można zapłacić za zakupy online oraz zalogować się na konto na stronie mBank i w aplikacji mobilnej. mBank apeluje, aby każdy, kto planuje wydatki, wypłacił wcześniej gotówkę.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE