Walentynki z MPK – zatańcz tango i wygraj nagrody [WIDEO]

W tym roku z powodu pandemii SARS-CoV-2 MPK nie zaprosi zakochanych par do specjalnego tramwaju, który od wielu lat wyjeżdżał w Walentynki 14 lutego na ulice miasta.

Ponieważ nie możemy się z wspólnie z Wami bawić w jadącym wagonie postanowiliśmy przygotować wyjątkowy konkurs. Jest on związany z naszym najnowszym tramwajem, popularnie nazywanym Lajkonik. Ponieważ pełna handlowa nazwa tego tramwaju to „Lajkonik Tango”, zapraszamy wszystkich zakochanych do nagrania filmu, na którym tańczycie właśnie ten pełen pasji taniec. Aby Was zainspirować i zachęcić do udziału w konkursie przygotowaliśmy film, na którym zawodowi tancerze ze szkoły tańca Bravo Tango tańczą tango w Lajkoniku.

Oczywiście Wy nie musicie tańczyć w tramwaju. Jury konkursu, złożone z przedstawicieli MPK SA oraz szkoły tańca Bravo Tango, które oceni nadesłane filmy, będzie zwracać uwagę przede wszystkim na ciekawą aranżację i pomysłowość. Miejsce, w którym będziecie tańczyć jest dowolne.

Na Wasze filmy czekamy do 28 lutego. Można je wysyłać na adres [email protected] Dla autorów najciekawszych filmów czekają atrakcyjne gadżety MPK SA.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.mpk.krakow.pl.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE