Kampania „W trosce o… zdrowie kobiety” w Szpitalu Uniwersyteckim

Szpital Uniwersytecki w Krakowie ruszył z kampanią „W trosce o… zdrowie kobiety”. W ramach kampanii SU chce zwrócić na rolę diagnostyki w procesie prawidłowego leczenia. 

fot. arch. SU

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na rolę diagnostyki w procesie prawidłowego leczenia.

Kampania nie bez powodu zaplanowana została na luty, bowiem to właśnie w tym miesiącu są obchodzone dni pacjentów onkologicznych.

„W pierwszej kolejności szpital zwraca uwagę na najczęstsze onkologiczne problemy kobiet, czyli raka jajnika, szyjki macicy i raka piersi. To właśnie tej tematyce poświęcone będą wykłady, z których dowiedzieć się można będzie np. jak interpretować wyniki cytologii, które zmiany w piersiach są szczególnie niebezpieczne i co powinno skłonić do pilnej wizyty u ginekologa. „ – czytamy programie kampanii.

Pacjentki, ale także lekarze POZ do których kobiety kierują pierwsze kroki, mogą liczyć na bezpłatne konsultacje i badania a także na szereg wykładów online.

Wykłady dostępne będą na stronie SU od 22 lutego od godziny 9 natomiast „Różowa sobota” odbędzie się 27 lutego. Obowiązywać będzie wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

Pełen harmonogram kampanii „W trosce o… zdrowie kobiety” dostępny jest na stronie Szpitala Uniwersyteckiego pod adresem su.krakow.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE