Ogromna ilość gotówki w losowaniu. Kwota trafi do Polaka!

Losowanie Eurojackpot okazało się szczególnie szczęśliwe dla jednego z polskich graczy. Wczoraj wzbogacił się o prawie milion złotych! Jest to nagroda trzeciego stopnia. W innych krajach nie odnotowano wyższej wygranej. 

Fot. Pixabay

Wczoraj odbyło się kolejne losowanie Eurojackpot, europejska gry liczbowa, która funkcjonuje od 2012 roku i bierze w niej udział 14 państw, w tym Polska. I jak się okazuje, wczorajszy dzień sprzyjał szczęściu jednemu z obywateli naszego kraju, który otrzymał wygraną trzeciego stopnia!

Tym samym Polak wzbogacił się o 925 942, 70 złotych. Jego szczęśliwymi liczbami okazały się 3, 13, 24, 29, 32, 1 i 7. Wygrane drugiego stopnia padły w Czechach i Niemczech. W innych europejskich krajach nie odnotowano również wyższej wygranej. Oznacza to, że kumulacja wzrośnie. W najbliższym losowaniu może wynieść nawet 215 milionów złotych.

Na czym polega Eurojackpot? Na zakupie losów, w tych samych placówkach, w których dystrybuują losy gier np. Lotto. Następnie typujemy pięć liczb z 50 i dwie liczby z 10, skreślając je na blankiecie lub grając na chybił trafił.  W Eurojackpot występuje 12 stopni wygranych.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE