Marzec przywita nas piękna pogodą! Nawet kilkanaście stopni powyżej zera!

Już dziś będziemy mogli zauważyć dużo cieplejszą pogodę i znacznie więcej słońca, niż w ostatnich dniach. Temperatury będą wahać się na poziomie 10 stopni. Taka pogoda ma utrzymać się przez najbliższe dwa dni.

Fot. Shutterstock

Dziś od samego rana w przeważającej części kraju przywitało nas piękne słońce. Temperatura w najcieplejszych momentach dnia może wynieść nawet kilkanaście stopni w słońcu. Wszystko za sprawą wyżu z centrum nad Wyspami Brytyjskimi, które dominuje w Europie.

Najcieplej będzie na Pomorzu. Na Mazowszu, w województwie łódzkim, małopolskim i wielkopolskim prognozy wskazują około 8 stopni powyżej zera. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Podobna temperatura czeka nas jutro. Na Podkarpaciu prognozowane jest nawet 12 stopni Celsjusza. Najzimniej, bo tylko 5 stopni na Suwalszczyźnie.

Jednak w marcu jak w garncu w tym roku szczególnie się sprawdzi, ponieważ już za tydzień spodziewany jest kolejny spadek temperatury. Wszystko za sprawą niżu z Rosji, który zbliża się na zachód. Wtedy temperatury mogą wynieść nawet kilkanaście stopni poniżej zera.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE