MPK wyświetli życzenia na Dzień Kobiet

Nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla kobiet z okazji ich święta 8 marca? Jeżeli tak jest, to skorzystajcie z wyjątkowej możliwości, aby Wasze życzenia zostały wyświetlone w Dniu Kobiet na monitorach w tramwajach i autobusach MPK SA w Krakowie.

Fot. MPK S.A.

Panie będą mogły przeczytać nadesłane życzenia na ponad 400 monitorach. Życzenia będą wyświetlane przez cały dzień 8 marca.

Życzenia może wysłać każdy – na adres: [email protected]. MPK przyjmuje zgłoszenia do niedzieli, 7 marca, do godziny 12.00. Treść życzeń nie może być dłuższa niż 100 znaków. W zgłoszeniu, poza życzeniami, należy wpisać również adresata: imię, miejscowość bez nazwy ulicy i nr domu, oraz nadawcę życzeń (imię).

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA w Krakowie zastrzega sobie prawo do redagowania treści życzeń w celu nanoszenia poprawek stylistycznych, gramatycznych i składniowych oraz niepublikowania w treści ogłoszenia danych osobowych wykraczających poza zakres wskazany powyżej. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA odmawia publikacji treści życzeń, które stanowić będą naruszenie dóbr osobistych, dobrych obyczajów oraz treści dyskryminujących, w szczególności ze względu na rasę, przekonania religijne, płeć lub narodowość.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE