Już dziś Andrzej Duda podpisze ważną ustawę!

O czternastej emeryturze mówiło się już od dawna. W ubiegłym tygodniu pojawiły się informacje, że prezydent będzie chciał nagłośnić podpisanie ustawy o dodatkowym rocznym świadczeniu dla emerytów i rencistów. I tak się stanie. Już dziś Andrzej Duda podpiszę ustawę, na mocy której zostanie wypłacona „czternastka”.

Trzynastą emeryturę emeryci i renciści otrzymają już w przyszłym miesiącu. Jednak to nie wszystko! W tym roku dojdzie również czternasta wypłata! W ubiegłym tygodniu pojawiły się doniesienia, że prezydent Andrzej Duda będzie chciał nagłośnić temat podpisania ustawy o kolejnym w tym roku świadczeniu pieniężnym dla emerytów i rencistów.

Dziś jest już oficjalna zapowiedź tego wydarzenia. Na stronie Kancelarii Prezydenta pojawiła się adnotacja, że Andrzej Duda o 14:30 złoży podpis w ustawie, a na jej mocy zostanie wypłacana w listopadzie lub grudniu czternasta emerytura. Po podpisaniu dokumentu przewidziane jest również krótkie wystąpienie prezydenta.

Andrzej Duda już w 2020 roku, kiedy podpisywał ustawę dotyczącą trzynastej emerytury mówił, że liczy na to, że w przyszłości będzie również czternaste, a nawet piętnaste świadczenie. Natomiast podczas swojej kampanii prezydenckiej obiecywał aż 24 emerytury w roku!

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE