Zmiany na platformie streamingowej! Nie będzie można korzystać z jednego konta?

Platforma stremingowa Netlix wprowadziła testowo funkcję, która uniemożliwia korzystanie z jednego konta kilku użytkownikom, którzy mają dostęp do tego samego profilu. Jest to póki co tymczasowe rozwiązanie, ale niewykluczone, że zostanie wkrótce wprowadzone na stałe. 

Fot. Pixabay

Netflix to bez wątpienia jeden z największych gigantów jeśli chodzi o platformy streamingowe na świecie. Również Polacy chętnie korzystają z możliwości oglądania filmów i seriali na platformie. Każdego roku pojawia się kilkadziesiąt oryginalnych produkcji firmy.

Jednym z udogodnień jakie oferował Netflix była możliwość korzystania z jednego konta przez wielu użytkowników. Plany taryfowe oferowały kilka opcji, w zależności od potrzeb klientów. To się jednak może niebawem skończyć, ponieważ tymczasowo pojawiły się ograniczenia dla użytkowników, którzy mają dostęp do tego samego profilu na Netflix.

Część użytkowników po zalogowaniu się na swoje konta na telewizorze widzi komunikat, który informuje, że jeśli nie mieszka się z właścicielem konta, należy założyć własne, aby móc dalej oglądać. Póki co nie wiadomo jak długo będzie trwało testowanie nowej opcji i czy zostanie ona wprowadzona na stałe.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE