Na meczu Polska – Hiszpania będą się kibice? Są nieoficjalne informacje!

Jak informuje hiszpańska agencja Europa Press, na stadionie w Bilbao, na którym rozgrywać się będą mecze Euro 2020, będą mogli pojawić się kibice. Oznaczałoby to, że również Polacy mogliby wspierać piłkarzy na miejscu. 

Fot. Kraków w Pigułce

Hiszpańska agencja Europa Press przekazała, że pojawiły się nieoficjalne informacje dotyczące rozgrywek Euro 2020. Najprawdopodobniej na San Mames w Bilbao będą mogli uczestniczyć kibice. Stadion miałby być zapełniony w 25 procentach, czyli około 13 tysięcy widzów mogłoby zobaczyć mecze na żywo.

To dobra informacja również dla polskich kibiców, którzy będą mogli obejrzeć również rozgrywki polskiej reprezentacji. Arena ta bowiem będzie gospodarzem meczu Polski i Hiszpanii. Poza tym zaplanowane na San Mames są trzy inne spotkania: Hiszpanii i Szwecji, Hiszpanii i Słowacji i jedno starcie 1/8 finału mistrzostw Europy 2020.

Podobne informacje przekazali także Duńczycy i Rosjanie. Również ostatnio pojawiło się światełko w tunelu dla kibiców w sprawie spotkań Mistrzostw Europy we Włoszech. To tam ma mieć miejsce między innymi mecz otwierający cały turniej.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE