Zmarł uczestnik popularnego programu!

W wieku 69 lat zmarł Marek Buchowski, uczestnik popularnego programu „Ninja Warrior Polska”. Telewizja Polsat właśnie przekazała smutne informacje. Mężczyzna zmarł jeszcze przed emisją odcinka ze swoim udziałem. 

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Przedstawiciele Telewizji Polsat przekazali smutne informacje. Nie żyje jeden z uczestników emitowanego na antenie stacji popularnego programu „Ninja Warrior Polska”, Marek Buchowski. Mężczyzna pochodził ze Szczecinka i zmarł jeszcze przed emisją odcinka ze swoim udziałem.

Jak dodaje stacja, mężczyzna był zakażony wirusem SARS-CoV-2 i to COVID-19 był przyczyną zgonu. Marek Buchowski był najstarszym uczestnikiem show. Polsat dodaje, że zdobył serca wszystkich swoją energią i pasją do życia.

„Ninja Warrior Polska” to program emitowany od września 2019 roku i oparty jest na japońskim show „Ninja Warrior”. Pierwszą edycję programu prowadziła Aleksandra Szwed, a od drugiej prowadzącą jest Karolina Gilon. Każdy uczestnik musi pokonać tor przeszkód ze skomplikowanymi zadaniami fizycznymi, walcząc o tytuł mistrza Ninja Warrior.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE