Uczestnicy zrezygnowali z popularnego programu. „Medycyna z rozsądkiem wzięły górę”

Dwoje uczestników popularnego programu „Dance Dance Dance” zdecydowało się opuścić show. Powodem jest obawa o zdrowie. Duet w ostatnim czasie przechodził zakażenie koronawirusem. 

Fot. Kraków w Pigułce

Pierwszy odcinek programu „Dance Dance Dance” został przesunięty o kilka tygodni ze względu na pojawienie się zakażenia koronawirusem. Jak się jednak okazało, na tym nie skończyły się problemy uczestników show Telewizji Polskiej. Właśnie jeden z tanecznych duetów zdecydował się opuścić program.

Olga Łasak i Paweł Cieślak w ubiegłym tygodniu otrzymali pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2.  Teraz ostatecznie zdecydowali, że zrezygnują z udziału w dalszej zabawie, ze względu na walkę z powikłaniami po chorobie.

„Włożyliśmy w ten program wiele pracy, wyrzeczeń, łez, potu, emocji, a przede wszystkim oddaliśmy całe swoje serce! Aktualnie to serce jest złamane, ale jak to mówią, „zdrowie najważniejsze”. Nasze powikłania po chorobie były na tyle poważne, że medycyna z rozsądkiem wzięły górę. My zawsze walczymy do końca i jak wiecie, potrafimy też nawet przy tym dyskutować. Jednak kiedy traci się panowanie nad ciałem i zdrowiem, wtedy już niewiele jest do powiedzenia.”

-powiedziała Olga Łasak. Jej taneczny partner potwierdził, że również rezygnuje z programu, nie ukrywając, że jest mu ogromnie smutno, że jego przygoda z tańcem się musiała w taki sposób zakończyć. Kończąc swój udział w show uczestnicy zdecydowali się przekazać 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE