Majówka 2021. Nie wiadomo czy hotele będą otwarte, a zainteresowanie z dnia na dzień rośnie!

Do majówki pozostały już niecałe trzy tygodnie. Pomimo to, wciąż nie wiadomo czy podróżowanie będzie możliwe. Wszystko zależy od dalszej sytuacji pandemicznej w kraju. Pomimo to, zainteresowanie noclegami wciąż rośnie. 

Fot. Pixabay

Majówka to czas kiedy większość Polaków chętnie wybiera się w podróże. Nie wiadomo jednak czy w tym roku to się uda. Wszystko ze względu na panujące obostrzenia, które zabraniają działalności obiektom hotelowym i niewykluczone, że zostaną one przedłużone na kolejne tygodnie.

Pomimo braku pewności, Polacy chętnie rezerwują hotele. W ostatnim czasie liczba chętnych na krótki odpoczynek wzrasta w dynamicznym tempie. Jak wynika z danych Polskiego Stowarzyszenia Wynajmu Krótkoterminowego, wszystkie serwisy rezerwacyjne ostrzegają jednak użytkowników, aby dokładnie sprawdzali warunki anulowania rezerwacji.

Wielu Polaków korzysta też z ogłoszeń wynajmu prywatnych pokoi czy apartamentów, których właściciele korzystają z luk w przepisach bądź świadomie je łamią, oferując noclegi. Inni realizują pobyty służbowe lub turnusy rehabilitacyjne.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE