Zakład że nie skończą remontu drogi? Bukmacherzy tworzą zakłady

Hazard nie zna żadnych granic. Można zakładać się o wszystko, nawet o zakończenie trwającego już od 19 lat remontu drogi. Bukmacherzy nie wytrzymali i postanowili stworzyć specjalny zakład dotyczący ul. Królowej Jadwigi. 

Remont ul. Królowej Jadwigi trwa już od 19 lat. Odcinki wyremontowane na początku, znowu potrzebują renowacji.

 

Niekończący się remont na ulicy łączącej centrum z lotniskiem w Balicach stał się już nieodłącznym dodatkiem do ul. Królowej Jadwigi. Mieszkańcy i kierowcy poczuli się nieco zaskoczeni, gdy wyznaczono termin końca prac.

Jak podaje Radio Eska Kraków, z sześciu etapów prac, wykonano dopiero cztery, część trzeba będzie powtórzyć, a finał przewidziany jest na rok 2023. Bukmacherzy stwierdzili, że to niemożliwe iż za dwa lata zakończą się prace na ul. Królowej Jadwigi i stworzyli specjalny zakład na tę okazję.

Według analityków STS, bardziej prawdopodobne jest, że remont przeciągnie się znacznie dłużej. Stawiając na ten wariant, obowiązuje kurs 1.45. Stacja informuje, że znacznie lepiej wypada kurs dotyczący zakończenia prac zgodnie z terminem. W takim wypadku za każdą postawioną złotówkę otrzymamy 2.50.

Takich zakładów chyba jeszcze nie było.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE