14-latka miała problemy z poruszaniem się na swoich urodzinach. Okazało się, że jest kompletnie pijana

W czwartek częstochowscy strażnicy miejscy interweniowali wobec grupy młodzieży, która spożywała alkohol. W stanie największego upojenia alkoholowego znajdowała się… 14-latka, która wówczas miała urodziny.

Fot. PIxabay

W czwartek strażnicy miejscy patrolowali dzielnice Błeszono i Wrzosowiak. Około godz. 17:40 otrzymali informację o młodzieży, która ma spożywać alkohol w miejscu publicznym, a jedna z uczestniczek dość dziwnie się zachowuje. Nie może poruszać się o własnych siłach, sprawia wrażanie osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Strażnicy miejscy szybko zlokalizowali grupę młodzieży i pomogli dziewczynie, która miała problemy z poruszaniem się. Na miejscu patrol Straży Miejskiej stwierdził, iż jest ona w stanie bardzo znacznego upojenia alkoholowego. Funkcjonariusze Straży Miejskiej szybko ustalili od pozostałych uczestników, że skończyła ona zaledwie 14 lat. Na miejsce strażnicy miejscy niezwłocznie wezwali załogę pogotowia ratunkowego oraz ojca dziewczyny. O sprawie strażnicy miejscy poinformowali też policjantów z VI Komisariatu Policji.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE