Wypożyczenie samochodu w Krakowie, czy opłaca się?

Różne potrzeby – zróżnicowana oferta

Mając na uwadze fakt, iż z bardzo różnych powodów sięgamy po wynajem samochodów, wypożyczalnie samochodów oferują mocno zróżnicowany wachlarz usług i jeszcze bardziej różnorodna flotę pojazdów. W wielu wypożyczalniach klient może dowolnie komponować pakiet usług począwszy od rezerwacji terminu, okresu na jaki pożycza samochód, po zakres ubezpieczenia, wyposażenie dodatkowe, usługi opcjonalne itd. W większych miastach takich jak Kraków wypożyczalnie samochodów obsługują zarówno klientów lokalnych i okolicznych, którzy pożyczają auto w Krakowie, by wybrać się nim w podroż, jak i klientów przyjezdnych, którzy potrzebują samochodu do poruszania się po Krakowie podczas pobytu w mieście.

Fot. Materiały prasowe

Turystyka miejska a wynajem pojazdów

Wygodnym sposobem zwiedzania Krakowa i okolic jest wynajem auta na czas pobytu w Krakowie. Praktycznie każda wypożyczalnia samochodów Kraków, a jest ich całkiem sporo oferuje szereg propozycji samochodów miejskich dostępnych od ręki, bez wcześniejszej rezerwacji na wynajem krótkoterminowy. Bez wątpienia jest to wygodny sposób na przemieszczanie się, a jeśli planujemy zwiedzanie w kilka osób to również jest to sposób na obniżenie kosztów przejazdów. Mając do dyspozycji samochód można wybrać się nie tylko na Kopiec Kościuszki za miastem, Błonia czy Kazimierz, ale również pojechać do uroczej Bochni, słynnej Wieliczki czy nawet w góry. Samochód to pełna niezależność, dostępny w niewielkiej cenie, zwłaszcza   gdy skorzystamy z ofert promocyjnych z wcześniejszą rezerwacją, czy też dostępnych w programach partnerskich, czy to linii lotniczych, czy lokalnych hoteli z Krakowa.

Zalety samochodu z wypożyczalni

Wynajem auta z wypożyczalni nie musi opiewać na siedem dni czy więcej. Faktycznie pakietowe ceny są niższe niżeli wynajem na dobę, jednak jeżeli samochód jest nam potrzebny wyłącznie na weekend istnieje taka możliwość. Ponadto możemy wybrać samochód na miarę naszych potrzeb, skupiając uwagę na bezpieczeństwie i komforcie podróży, nie tylko kosztach wynajmu ale i na kosztach eksploatacji, parkowania, czy na doposażeniu. Wypożyczalnie samochodów w Krakowie gwarantują bardzo wysokie standardy obsługi klienta uwzględniając wielojęzyczną obsługę, pomoc 34h przez siedem dni w tygodniu, często również są czynne całodobowo. Co więcej oferta usług opcjonalnych może nas miło zaskoczyć, wśród usług dodatkowych możemy liczyć na odbiór i podstawienie auta w wybranej lokalizacji i czasie, jak tez doposażenie auta w bagażnik na rowery, fotelik dziecięcy, nawigację itp. Atutami wynajmowanych samochodów są winiety zagraniczne, możliwość rozszerzenia ubezpieczenia i wiele innych udogodnień.

Fot. Materiały prasowe

Samochód na wakacje i szczególną okazję

Mieszkańcy Krakowa ze względu na powszechna dostępność do wypożyczalni samochodów coraz częściej wynajmują samochody na wakacje, urlop, wyjazd weekendowy. Mając samochód kompaktowy na dojazdy do pracy czy miejskie zakupy nie jest komfortowo podróżować nim w odlegle destynacje, zwłaszcza z rodziną. Wówczas chętnie korzystamy z oferty wypożyczalni samochodów z Krakowa, skąd pożyczyć możemy samochód terenowy, rodzinny a nawet kamper. To niebywała przygoda i odmiana. Nawet jeśli wybieramy się we dwoje, niekoniecznie za granicę, możemy spełnić marzenia wynajmując nowy model samochodu, którym chcielibyśmy pojeździć, czy też co jakiś czas inny samochód, być może wyjątkowy jak auto zabytkowe, czy kabriolet, busa itd. warto dodać iż w wypożyczalniach znajdziemy nie tylko samochody osobowe, ale również minibusy, minivany, autobusy, a nawet pojazdy budowlane, motory, limuzyny i wiele innych, zatem każdy i na każdą okazje znajdzie propozycje dla siebie. Floty dostępnych pojazdów wraz z regulaminem korzystania, niezbędnymi dokumentami i opcją rezerwacji online są publikowane na stronach www wypożyczalni samochodów.

Rozmaite potrzeby

Potrzeby klientów mogą być bardzo różne. Jedni pożyczają auta dla przyjemności, inni do pracy, jeszcze inni z powodu wyjazdu, urlopu, czy awarii własnego auta, przeprowadzki, ślubu itd. Od pewnego czasu spora grupę klientów wypożyczalni samochodów w Krakowie są klienci ubezpieczalni korzystający z samochodów zastępczych z OC sprawcy. Dzięki ponoszeniu kosztów przez ubezpieczyciela wielu klientów korzysta z wynajmu auta w wypożyczalni z rozliczeniem bezgotówkowym. Szereg wypożyczalni z Krakowa stale współpracuje z ubezpieczycielami gwarantując dostępność swoich samochodów w razie zaistnienia potrzeby dostarczenia, udostępnienia klientowi pojazdu o określonych parametrach natychmiast.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]