Śmierć na autostradzie. Zjechał na lewy pas, przebił bariery, ogrodzenie, uderzył w dach budynku

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło nad ranem w środę tj. 28 kwietnia br. na autostradzie A4 w okolicy miejscowości Grojec. Wstępnie ustalono, że 46 – letni kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn gwałtownie zjechał na lewy pas uderzając w bariery energochłonne, ogrodzenie autostrady, a następnie dach budynku obsługi autostrady. W zdarzeniu drogowym kierowca audi poniósł śmierć na miejscu.

Fot. Łukasz / Kraków w Pigułce

28 kwietnia br. około godz. 4:30, policja odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na autostradzie A4 w miejscowości Grojec. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostały wysłane służby ratownicze.

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 46 – letni kierujący audi jadąc lewym pasem autostrady w kierunku Katowic z niewyjaśnionych przyczyn gwałtownie zjechał na lewy pas uderzając w bariery energochłonne, ogrodzenie autostrady, a następnie dach budynku obsługi autostrady. Niestety w wyniku zdarzenia kierowca audi poniósł śmierć na miejscu.

Śledztwo w tej sprawie będzie teraz prowadziła Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie. W ramach prowadzonego postępowania śledczy wspólnie z policjantami będą wyjaśniać wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego wypadku.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE