Od basenu po kasyno? Jak spędzić piątek?

Luzowanie obostrzeń w piątek 28 maja zaczyna przebiegać z wielkim rozmachem. To właśnie od dzisiaj znowu zaczynają funkcjonować baseny, solaria, kluby fitness ale także restauracje zarówno w ogródkach jak i we wnętrzach, oraz multipleksy i kasyna. Przy grubym portfelu można zrobić bieg po otwieranych na nowo atrakcjach. 

fot. Pixabay

W piątek 28 maja szykuje się prawdziwy szturm na galerie, restauracje i kluby fitness.

Jak informuje „Rzeczpospolita” aż 65 proc. osób tuż po luzowaniu obostrzeń zamierza skorzystać z przywróconej oferty i np. zjeść posiłek w restauracji, albo spędzić wieczór w pubie.

Inne zamrożone branże również czekają na chętnych, których dzisiaj może nie zabraknąć. Mowa tu o branży fitness, basenach, ale także galeriach handlowych. Polacy zdążyli już przestawić się na robienie zakupów online, ale z badań RZ wynika, że wciąż głodni są tradycyjnych zakupów stacjonarnych.

Co do głodu, dzisiaj z pewnością swój wielki powrót zaliczy branża gastronomiczna, a zwłaszcza lokale które znowu mogą przyjmować klientów wewnątrz.

Po siedmiu miesiącach przerwy, dzisiejsze zainteresowanie lokalami gastronomicznymi może przejść najśmielsze oczekiwania. A Wy wybieracie się do restauracji?

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE