Turyści mogą jeździć po Krakowie za połowę ceny

Kraków najwidoczniej próbuje odrobić straty po pandemicznych lockdownach, dlatego radni przygotowali ofertę która ma skusić jak największą liczbę turystów do odwiedzenia miasta przynajmniej na dobę. Jedną z ofert jest taryfa ulgowa w przejazdach komunikacji miejskiej dla przyjezdnych. 

fot. MPK S.A. w Krakowie

Podobna oferta już raz była testowana. Tym razem po raz pierwszy dotyczy wszystkich stref biletowych.

Turyści, którzy w sezonie letnim, a więc od 1 lipca do 30 września zdecydują się odwiedzić Kraków i będą mieli kartę  „#zwiedzaj Kraków”, będą mogli zakupić bilet 72-godzinny w cenie ulgowej, a więc za 25 zł. zamiast za 50. Co istotne, ten sam bilet będzie obowiązywał we wszystkich strefach biletowych.

Uruchomienie karty „#zwiedzaj Kraków”  ma na celu odbudowanie rynku turystycznego i zwiększenie zainteresowania ofertą kulturalną Krakowa. Oprócz ulgi na przejazdy komunikacją miejską, w ofercie programu są także rabaty w obiektach noclegowych, które do programu przystąpiły, a także zniżki w muzeach, lokalach gastronomicznych, usługowych a nawet zakupach.

Warunkiem otrzymania karty jest spędzenie przynajmniej jednej nocy w obiekcie noclegowym, który przystąpił do programu. Kartę będzie można odebrać na recepcji.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE