Spowodował wypadek w którym zginął trzylatek. Uciekł. Wydano list gończy na Polskę i Europę

Pod Zgorzelcem doszło do tragicznego wypadku. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe. Nie żyje 3-letni chłopiec, a jego rodzice w tym matka w ciąży są w ciężkim stanie. Sprawca zostawił również swojego rannego pasażera i zbiegł z miejsca wypadku. Wydano za nim list gończy.

Fot. Policja

Na podstawie Listu Gończego z dnia 11 czerwca 2021 roku poszukiwany jest sprawca śmiertelnego wypadku drogowego w miejscowości Koźmin (powiat zgorzelecki) Dominik Hutnik.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu dzisiaj, tj. 11 czerwca 2021 roku wydał List Gończy za poszukiwanym Dominikiem Hutnik urodzonym 4 maja 1996 roku co do którego zostało wydane postanowienie o tymczasowym aresztowaniu. Mężczyzna podejrzany jest o spowodowanie wypadku drogowego w którym zginęło 3-letnie dziecko. Do zdarzenia doszło 6 czerwca br. na drodze W352 relacji Zgorzelec – Bogatynia.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie poszukiwanego. W przypadku posiadania informacji na temat pobytu mężczyzny prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 87 322 00 lub 112.

Autor: podkom. Agnieszka Goguł

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE