Uszkodzony kolejny radiowóz policyjny oraz karetka pogotowia

To nie był szczęśliwy weekend dla służbowych pojazdów. W ciągu zaledwie dwóch dni w wyniku drogowych kolizji uszkodzone zostały dwa radiowozy i karetka pogotowia ratunkowego. 

fot. Powiat Krakowski 112

W Pieskowej Skale doszło do kolizji samochodu osobowego z oznakowanym radiowozem policyjnym. To już druga kolizja w ciągu doby w której bierze udział policyjny radiowóz.

W Gminie Sułoszowa w Pieskowej Skale odbywał się zlot pojazdów tuningowanych. Kierowca jednego z pojazdów stracił nad nim panowanie i uderzył w tył zaparkowanego na poboczu oznakowanego radiowozu policyjnego z włączoną sygnalizacją. Na miejscu zjawiła się karetka pogotowia ratunkowego oraz straż pożarna.

W piątek wieczorem oznakowany radiowóz na sygnale przekraczał skrzyżowanie al. Pokoju z ul. Zwycięstwa na czerwonym świetle, w wyniku czego doszło do poważnego zderzenia. Nikt na szczęście nie został poszkodowany a prowadzący radiowóz został ukarany mandatem.  O zderzeniu pisaliśmy tutaj:

Nocne zderzenie policyjnego radiowozu z osobówką. Policjant dostał mandat

W miniony weekend doszło również do uszkodzenia karetki pogotowia. Tym razem do zderzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 794. Droga przez długi czas była zablokowana.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE