Cudowny świetlny festiwal kolorów w Krakowie! Przyjdź nad Zalew Nowohucki i uruchom fontannę

Pływające fontanny na Zalewie Nowohuckim działają już w pełni i każdy ma możliwość samodzielnego uruchomienia multimedialnego pokazu wody, muzyki i światła. Do uruchomienia pokazu konieczna jest prosta w obsłudze aplikacja. Urzekający spektakl pływających fontann można uruchomić znajdując się w ich pobliżu.W ciągu dnia mieszkańcy mogą podziwiać widowisko, w którym woda współgra z muzyką, natomiast po zachodzie słońca spektakl wzbogacony zostaje również o doznania świetlne. Pokaz światła zaprogramowany jest na podstawie zegara słonecznego i działa tylko po zmierzchu.

Pływające fontanny z różnokolorową iluminacją ponownie pojawiły się na Zalewie Nowohuckim w maju. Urządzenia te spełniają nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również napowietrzają wodę, a dzięki temu zmniejszają się zamulenie dna i przyspieszają rozkład osadów organicznych. Zwiększają również aktywność biologiczną, nadając tym samym wodzie przejrzystość i ograniczając rozwój sinic.

Dzięki znajdującej się na brzegu konsoli sterowania manualnego, każdy ma możliwość uruchomienia pokazów wody i świateł w taki sposób, jak mu w duszy gra! Konsola posiada czujniki zbliżeniowe w kształcie, jaki odpowiada rozmieszczeniu agregatów fontannowych na wodzie, co ułatwia zabawę strumieniami wody.

Każdy czujnik przypisany jest do pojedynczego strumienia wody. W momencie, gdy któryś z czujników wykryje zbliżenie dłoni, to fontanna przechodzi z trybu automatycznego w tryb manualny. Osoba bawiąca się konsolą jest w stanie dłońmi uruchomić dwa strumienie wody. Aby zadziałały wszystkie, potrzebne jest współgranie kilku osób, co daje możliwość ciekawej zabawy. Fontanna powraca w tryb pracy automatycznej zawsze, gdy przez 10 sekund nie będzie żadnej zmiany działania strumieni.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE