Dziesiątki zgubionych tablic rejestracyjnych w czasie wczorajszej nawałnicy. Kierowcy zaczęli się wymieniać

Wtorkowa nawałnica to nie tylko paraliż komunikacyjny, zerwane trakcje elektryczne, powalone drzewa czy zalane ulice i piwnice, ale także dziesiątki zgubionych tablic rejestracyjnych. W internecie powstają specjalne grupy na których można zgłosić taką zgubę lub znalezisko. 

fot. Pixabay

Ktoś zgubił tablicę rejestracyjną? Ktoś znalazł inną? Trwają poszukiwania dziesiątek, a może i setek tablic po wczorajszej nawałnicy jaka przeszła przez Małopolskę.

Kierowcy zgłaszają masowo swoje zguby, ale również znalezione przy jezdni tablice rejestracyjne. Taki wątek pojawił się między innymi na roadsafe.pl. W komentarzach kierowcy wymieniają się informacjami i umawiają na odbiór.

Nie brakuje także żartobliwych pytań o tablice. „Można się wymieniać jak pokemonami?” – pyta jeden z internautów,  po czym pada równie żartobliwa odpowiedź „Ale tylko para do pary”.

Kierowcy potracili swoje tablice rejestracyjne, ale na szczęście nie stracili poczucia humoru. Zadziwiająca jest jednak skala zjawiska, a ogłoszeń przybywa z każdą minutą.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE