Zwłoki dryfujące w rzece. Ciało odnalazł kajakarz. To może być zaginiona Agata

W rzece Biała w gminie Pleśna kajakarz znalazł dryfujące zwłoki. Może być to zaginiona 36-letnia Agata z Woźnicznej, o której zaginięciu pisaliśmy kilka dni wcześniej na naszym portalu. 

Fot. KMP w Tarnowie

„Jest za wcześnie. Czekamy na wyniki” – powiedział w rozmowie z  Tarnow.naszemiasto.pl Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. – „Zwłoki były już w takim stanie, że trudno stwierdzić do kogo należą. Wiele wskazuje jednak, że to poszukiwana od ubiegłego wtorku mieszkanka Woźnicznej, ale okaże się to dopiero po badaniach patomorfologicznych i DNA” 

Zaginiona w dniu 13.07.2021 roku około godz. 14:00 wyszła z miejsca zamieszkania z zamiarem udania się na spacer, w rejon rzeki Biała.

Zaginiona do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta w wieku 36 lat, wzrostu około 172 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, długie, do połowy pleców. Ubrana była w t-shirt koloru jasnego, ciemne spodnie typu legins, buty typu balerinki koloru ciemnego.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE