Miliony kont zamkniętych. Użytkownicy w szoku

27 lipca przestał działać serwis społecznościowy nk.pl czyli dawna Nasza Klasa. O zamknięciu serwisu poinformował dwa miesiące temu administrator Ringier Axel Springer Polska. Wszystkie dane, zdjęcia i kontakty zarejestrowanych użytkowników zostały bezpowrotnie usunięte.

Fot. Kraków w Pigułce

Nasza Klasa to portal, który jako pierwszy umożliwił Polakom odnalezienie dawnych znajomych, pierwsze sympatie i wszystkich z którymi kontakt się urwał.

Serwis dał szansę na odnowienie znajomości, a przede wszystkim na odnalezienie dawnych znajomych. Druga połowa pierwszej dekady XXI w. należała właśnie do Naszej Klasy. Portal nie miał sobie równych, a era Facebooka miała dopiero się rozpocząć. Jeszcze do północy można było pobrać zdjęcia i zarchiwizować korespondencję o czym informowaliśmy dwukrotnie. Teraz nie ma już takiej możliwości i wszystkie dane użytkowników zostały usunięte.

Portal NK.pl stworzyli czterej studenci informatyki z Uniwersytetu Wrocławskiego – Maciej Popowicz, Paweł Olchawa, Michał Bartoszkiewicz i Łukasz Adziński jesienią 2006 roku.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE