Niebezpieczne zderzenie ciągnika z drzewem. Ranny 8-latek. Ciągnik prowadził 16-latek

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na skrzyżowaniu ulic Browarnej i Okocimskiej w Brzesku. Z niewiadomych przyczyn kierujący ciągnikiem doprowadził do wywrócenia pojazdu. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. 

Fot. Kraków w Pigułce

W Brzesku na skrzyżowaniu ulic Browarnej i Okocimskiej doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem ciągnika.

Jak informuje podkom. Stefan Biłos z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku „Przy wyjeździe z Okocimia przy skrzyżowaniu ulic Browarnej i Okocimskiej w Brzesku doszło do zdarzenia z udziałem ciągnika rolniczego przewożącego obornik. Kierujący pojazdem 16-latek z uprawnieniami z niewiadomych przyczyn uderzył ciągnikiem w drzewo a następnie maszyna przewróciła się w wyniku czego poszkodowany został 8-letni chłopiec, który został przewieziony najpierw do szpitala w Brzesku a następnie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. Na miejscu trwają czynności służbowe.”

Droga wciąż jest zablokowana przez ciągnik.  Kierowcy muszą się liczyć z poważnymi utrudnieniami.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]