Znana piosenkarka zatrzymana! Prowadziła pod wpływem alkoholu

Wczoraj wieczorem na Mokotowie policja zatrzymała 61-letnią kobietę, prowadzącą samochód pod wpływem alkoholu. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, zatrzymana o Beata K. wokalistka zespołu Bajm.

Fot. Kraków w Pigułce

W środę wieczorem policja w Warszawie zatrzymała jadącą aleją Niepodległości w stronę Mokotowa 61-letnią kobietę. Przebadano ją alkomatem. Jak się okazało, miała ona w organizmie 2 promile. Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, zatrzymana to Beata K. , gwiazda polskiej estrady, założycielka i wokalistka zespołu Bajm. Według informacji PAP, 61-latka została zwolniona do domu, jednak ma dziś udać się ponownie na policję, gdzie usłyszy zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwości. Może jej grozić nawet dwa lata więzienia.

Bajm to jeden z najbardziej znanych polskich zespołów, który powstał w 1978 roku. Nagrali między innymi takie hity jak „Myśli i słowa”, „Józek, nie daruje Ci tej nocy” czy „Biała armia” czy „Ta sama chwila”.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE