Pobili go na śmierć. Ruszyła zbiórka dla ciężarnej żony i córeczki Mateusza

W nocy z soboty na niedzielę ok. 2.00 na ul. Kościuszki w Zakopanem grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni. Wywiązała się bijatyka w wyniku której 25-latek najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę stracił przytomność. Niestety dziś dotarła do nas informacja, że mężczyzna zmarł, zostawiając żonę w ciąży i trzyletnią córeczkę. Brat kobiety zorganizował zbiórkę finansową dla najbliższych Mateusza. 

Fot. Kraków w Pigułce

„Mateusz przebywał na wieczorze kawalerskim w Zakopanem. W pewnym momencie doszło do bijatyki. Podczas ataku nieszczęśliwie uderzył głową w krawężnik, stracił przytomność, a mimo to cały czas był bity.” – czytamy w opisie zbiórki [LINK]

Napastnicy uciekli. Na miejscu pierwszy z policyjnych patroli był bardzo szybko i to policjanci jako pierwsi podjęli akcję ratowania życia poszkodowanego.

Ranny mężczyzna przez chwilę nie dawał oznak życia. Po chwili reanimację przejęli ratownicy z zakopiańskiego pogotowia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Medycy określają jego stan jako poważny – zagrażający życiu. Niezwłocznie policyjne patrole prowadziły poszukiwania sprawców, a śledczy wykonali ogledziny miejsca zdarzenia. Powiadomiono prokuratora.

Zabezpieczamy nagrania z kamer monitoringu i przesłuchujemy świadków. Czynności mające wyjaśnić okoliczności zdarzenia i ustalić sprawców trwają.

R.W.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE