Nie żyje 8 dzieci! Uwaga na te popularne poduszki dla dzieci!

Popularne poduszki do karmienia zostały wycofane ze sprzedaży, Nie żyje ośmioro dzieci, które zmarły w wyniku uduszenia. Jeżeli ich używacie natychmiast wyrzućcie.

Fot. boppy.com

Firma The Bobby Company z siedzibą w Kolorado wycofała z rynku ponad 3 miliony swoich poduszek-leżaków dla niemowląt. Poduszki były sprzedawane nie tylko za oceanem, ale również w Polsce. Dystrybuowane były przez markę Chicco i sprzedawane praktycznie we wszystkich dużych sklepach z zabawkami i artykułami dla dzieci.

Konsumenci, którzy zakupili Boppy Hug&Nest w ostatnim czasie, powinni skontaktować się z lokalnym Biurem Obsługi Klienta poprzez stronę chicco.com w celu zwrotu pieniędzy.

„W przypadku nieprzestrzegania ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa (…) lub używaniem produktu bez nadzoru osoby dorosłej, niemowlę może się udusić. (…) Niemowlęta mogą się udusić, jeśli turlają się, poruszają lub są umieszczane na leżaku w pozycji utrudniającej oddychanie lub stoczą się z leżaka na zewnętrzną powierzchnię, taką jak poduszka dla dorosłych lub miękka pościel, która utrudnia oddychanie” – napisano w oświadczeniu.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE