Uwaga! Zmiana organizacji ruchu! Wznowienie prac na moście Kotlarskim

W poniedziałek, 11 października, powróciły zmiany w organizacji ruchu na moście Kotlarskim, tym razem w kierunku ulicy Nowohuckiej – informuje Zarząd Dróg Miasta Krakowa. Został zajęty jeden pas ruchu od strony chodnika. Prace potrwają mniej więcej trzy tygodnie.

Autorstwa Mach240390 – Praca własna, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=49820328

W sierpniu rozpoczęły się prace serwisowe na jezdni prowadzącej w kierunku ronda Grzegórzeckiego. Pod koniec września ekipy przeniosły się z robotami na drugą stronę, ale nie powodowały one zmian dla kierowców. Od dziś zmiany dotyczą także ich.

Prace naprawcze po tej stronie zajmą mniej więcej trzy tygodnie i będą uzależnione od warunków pogodowych.

W trakcie remontu mostu Kotlarskiego wymieniona zostanie uszkodzona izolacjo-nawierzchnia chodników, zarówno na samym moście (na szerokości ok. 1,70 m od krawężników), jak i dojazdach od strony Podgórza i Zabłocia (naprawa obejmie całą szerokość chodnika).

Koszt prac to 750 tys. zł.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]