Zakupy z Biedronki w każdą niedzielę. Wymyślili coś czego nie da sie zakazać!

Placówki pocztowe mogą przestać działać w związku z nową ustawę i sieci będą musiały się z tym pogodzić. Biedronka wymyśliła jednak coś, czego nie da sie zakazać.

Fot. Kraków w Pigułce

Nowa ustawa ograniczy działalność sklepów z placówkami pocztowymi. Już niedługo sklep taki będzie mógł działać tylko, kiedy przychody z działalności pocztowej przekraczać będą połowę ogólnych. Biedronka wymyśliła jednak coś czego nie da sie zakazać i funkcjonować będzie w każdą niedzielę.

Biedronka poszerza swoją ofertę o ultraszybkie dostawy. Teraz te same produkty w tych samych cenach, co w sklepach sieci Biedronka, będzie można zamawiać również za pośrednictwem aplikacji Glovo w ramach usługi Biedronka Express BIEK. Produkty będą odbierane z 15 mikrocentrów dystrybucyjnych działających w sześciu najważniejszych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi i szybko dostarczane klientom pod wskazany przez nich adres. Glovo dedykuje usłudze specjalną grupę kurierów, którzy w czasie 15 minut dostarczą produkty. Zamówienia można składać w godzinach 10.00 – 22.30, natomiast w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu jeszcze wcześniej, bo już od 8.00 rano.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE